Heia, kallis maailmarändur. Kui kiiresti kodumaa uudised Yunnani mägedesse jõuavad? Valimised olid ära. Filmimees Artur Talvik tuli, nägi ja võitis.

See ei anna mulle rahu. Sina oleksid saanud sama tulemuse. Sinu TV-erakond. Mille loomise asjus me eelmise aasta märtsist alates koosolekuid pidasime.

Ok, see oli hullumeelne plaan. Plaan, mille peale pole Eestis keegi tulnud. Tegelikult ei kusagil maailmas – alustada uue erakonna kokkupanekut televisioonis jooksva sarjana. Et minna siis telehooaja lõpus valimistele. Erakonnaga, mis on paarisaja tuhande vaataja silme ees kokku pandud.

Oijee, kuidas me vaidlesime! Kas TV-seriaal on vaid abistava iseloomuga tegevus n-ö tõsise parteiloomise juures? Nagu arvasid Jaan jSilver.

Mina olin algusest peale vastupidisel arvamusel. TVs toimuv ongi kogu parteitöö. Parteikontor ja TV toimetus on üks ja seesama. Ja sina, Tuuli, oled saatejuht ning peaministri kandidaat ühes isikus.

Millega sul oli alul raske nõustuda. Aga siis sa kunagi ütlesid, et kurat küll, ega ma Taavi Rõivasest lollim ole. Teeme ära!

Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega