Kadriorus elav Irina Kachko – Serova (34) saab iga päev ettepanekuid Venemaa telekanalitelt-ajalehtedelt anda intervjuu teemal, mis juhtus tema ilusa abieluga Vene superstaari Aleksei Seroviga (40). Serov on Vene popmuusika ikoon, miljonite lemmikbändi Diskoteka „Avarija“ liider ja solist, Venemaal hulganisti auhindu võitnud bänd on esinenud korduvalt ka Tallinnas, näiteks vene koorekihi klubiüritusel Babulja. Irina Kachko on Eesti kodanik, räägib puhtalt eesti keelt - selle omandas ta lapsepõlve vanaema-vanaisa juures Saaremaal suvitades.

Naine ei anna intervjuusid, sest ei usalda kedagi.

Ta mõtleb mitu nädalat, kas rääkida Eesti Ekspressiga või mitte.

“Mis selle loo mõte on, mida see muudaks?“ on ta skeptiline. Irina pessimismist tuleb aru saada - abielulahutusele järgnenud sündmused on viinud modellivälimusega naise närvid viimse piirini, ka ohtliku kaalukaotuseni.

Avarii diskoteegis


Lõpuks on Irina nõus rääkima oma eraelulisest avariist diskoteegis, kus veel hiljuti veikles elu muretult ja jõukalt nagu tema eksabikaasa muusikavideodes.

Kui alguses lootis Irina, et abielulahutus läheb kergelt, siis hilisem sündmuste areng kinnitas talle, kui kerge on elus kõigest ilma jääda. Ja siinkohal ei pea Irina silmas oma tumepunast BMW X3, luksuslikke kodusid Kadriorus ja Moskvas, vaid Irina peab silmas kõige tähtsamat – oma viieaastast tütart.

Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega