Miss Estonia 1998 Kadri Väljaotsa peres on rahutud ajad – tema meest seostatakse USAs mastaapse kindlustuspettusega, õemees istub sama afääriga seoses Californias vahi all ning Eestis on arestitud pere kogu kinnisvara.

Möödunud aasta lõpus sai Raplamaa pereema Riina Hunt šokeeriva uudise. Türi vallavalitsuses sotsiaaltööd tegeva naise teinepool, ettevõtja Janek Hunt oli sõitnud ühele oma tavalistest väliskomandeeringutest, sedapuhku Ameerikasse. Kuid mees peeti Chicago lennujaamas ametivõimude poolt kinni.

Teda seostatakse California osariigi ajaloo ühe suurima kindlustuspettusega, kus kelmide saagiks langes väidetavalt sadu miljoneid dollareid.

Riina on jahmunud, murtud, teadmatuses ja segaduses. „See tuli nagu välk selgest taevast,“ ütleb naine. „Olen olnud koduhaldjas. Ei teadnudki, millega mees täpsemalt tegeleb. Ei tulnud selle pealegi, et sügavamalt uurida. Usaldasin...“

Libakliinik Ameerikas

Riina on pärit viielapselisest ­perest. Tema suguvõsas läks elu huvitavaks siis, kui õe, 1998. aastal Miss Estoniaks kroonitud Kadri Väljaotsa käevangu ilmus eelmise sajandi lõpus karismaatiline Liibanoni prints ja miljonär Mounir Mohamad Marwan Uwaydah (lühemas kirjapildis Munir Uwaydah).

Avalehele
16 Kommentaari
Loe veel: