KIRJUTAJA ja KÕNEMEISTER: Kadri Paas kiidab Mart Helme oraatorivõimeid peaaegu ülivõrdes: „Mitmed EKRE liikmed võtavad Helme sõnu puhta tõe pähe, keegi ei kahtlegi tema sõnades. Propaganda­oskustelt on ta kohalik Goebbels.“ Kalev Lilleorg

EKRE endine liige ja nõunik Kadri Paas (35) saavutas möödunud aasta kohalike omavalitsuste valimistel Viimsi ringkonnas parteisiseselt 76 häälega paremuselt kolmanda tulemuse. EKRE sai Viimsis ootamatult nigela tulemuse, vaid kaks kohta volikogus. Paas pääses Viimsi volikogu esimeseks asendusliikmeks. Juhul, kui parteitu Hannes Võrno või OÜ Viimsi Halduse endine juht ja maatüki äravirutamises kahtlustatav ­Madis Saretok peaks loobuma oma kohast jõuka piirkonna volikogus, võtab Paas selle üle.

Ettearvamatu Võrno puhul ei tea keegi, mis ta poole aasta või isegi paari nädala pärast hakkab tegema, endise telestaari sihid ja mõtted vahetuvad viimasel ajal pidevalt. Näiteks liiguvad ringi sahinad, et Võrno tahab reisida pikemaks ajaks Aafrikasse ning panna kevade lõpus oma Eestiga seotud projektid ja tööotsad pausile.

Paas töötab nüüd aga Vabaerakonna riigikogu fraktsiooni meedianõunikuna. Ta lahkus EKRE riigikogu fraktsioonist veebruaris „isiklike põhjuste“ tõttu. Kuid Paasi eesõigus vallavolikogu liikme kohale ärritab inimesi, kes liitusid EKRE Viimsi osakonnaga vahetult enne KOV valimisi. Neilt saab Paas nüüd nahutada.

Avalehele
112 Kommentaari
Loe veel: