Totalisaatori ASi netiküljelt toto.ee, mille kaudu sai Eestis Rootsi ATG võistlussarjas panuseid teha, vaatab vastu tekst: “Panustamine on peatatud seoses tehniliste probleemidega ATG teenustes. Teeme ATGga aktiivset koostööd tehniliste probleemide kõrvaldamisel ning avame panustamise kohe, kui lahendused probleemidele on leitud.”

See tekst ei vasta päris tõele. Asi pole tehnilises probleemis, vaid selles, et ATG uurib, kas mullu 28. detsembril toto.ee kaudu tehtud panus, mis tõi Eestisse üllatusliku suurvõidu – ligi 2,6 miljonit eurot ehk 22,8 miljonit rootsi krooni –, oli ikka aus.

ATG ehk Aktiebolaget Trav och Galoppi esindajad on seni täpsematest kommentaaridest hoidunud. “Meil on hulk küsimusi, kas nende vahendatud pakkumistega vastab kõik nõuetele,” teatas ATG juht Hasse Skarplöth Rootsi meedias.

“Nad võivad meid kontrollida, aga meil pole midagi karta,” kuulutab ASi Totalisaator juhatuse liige Jüri Järv. Muide, sama mees juhtis suusaliitu ajal, mil lahvatas Veerpalu dopinguskandaal. Nüüd on Järv jälle ebameeldivas situatsioonis, kus ta kogu tõtt rääkida ei saa: “Räägin siis, kui rootslased on kontrolli lõpetanud.”


Avalehele
2 Kommentaari
Loe veel: