Räägitakse, et üks noortest daamidest, keda romantiliselt seostatakse Edgar Savisaarega, oli käinud politseis ülekuulamisel, teemaks daami seotus rahvusvahelise kelmiga, kes ühes hotellis megatünga oli teinud.

Väidetakse, et rahandusministeeriumi kantsleri Tea Varraku ministeeriumist lahkumise üks põhjusi oli see, et Reformierakonna arvates läks liiga palju kiitust eurole ülemineku eest Varraku arvele.

Saaremaal Grand Rose Spaas olevat aastavahetusel käinud palju vene turiste. Pärast mida olevat spaa remonti vajanud…

Marek Strandberg ja endine õiguskantsler Allar Jõks käinud koos lõunatamas. Strandberg lubanud Jõksile Roheliste nimekirjas kandideerimise eest maid ja taevaid kokku, ja nii kõva häälega, et jutt kostis isegi kõrvallaudadesse ära.

Nädala algul sai internetist osta Tallinnast Tel Avivi lendamiseks uskumatult odavaid ja kalleid pileteid, põhjuseks ilmselt arvutiviga. Ungari lennukompanii Malev andis ühe suuna äriklassi hinnaks vaid 49 eurot. Kui ligi sajaeurone edasi-tagasi hind kadus broneeringusüsteemist õige pea müügilt, siis ühe suuna hind oli olemas ka Ekspressi trükkimineku ajal. Soodsat võimalust kasutasid kümned inimesed. Kalleimat hinda Tel Avivi sõitmiseks pakkus Läti lennufirma airBaltic. Ühe suuna turistiklassi pilet maksis 7400 eurot, pluss lennujaamamaksud ja teenustasud.