Ameerika president Donald Trump on klassikut sõna-sõnalt võtnud ja hoolitsenud selle eest, et tema nimi pidevalt pildil püsiks. Kas selle strateegia järgimine on tema kinnisvarale ja brändile kasuks tulnud, saame lugeda värskest Staatusest.

Lõpuks on kevad meieni jõudnud ja tähelepanelik silm on lisaks talvitumast tagasipöörduvatele linnuparvedele märganud linnaliikluses mootoriga kaherattalisi. Peatume võimsatel ja kallitel mootorratastel, mis on silmapaistvad oma disaini, tehniliste lahenduste ja hinnasildi poolest.

Teatavasti on kevad parim aeg keha ja vaimu turgutamiseks pikast talvekaamosest. Euroopas ja Aasias on mitmeid suurepäraseid spaasid, kus naha turgutamine ja üleliigsete kilode langetamine läheb libedamalt kui kodus. Sellele aitab kaasa imeline atmosfäär, lõõgastavad protseduurid ja rangelt järgitav dieet. Puhkus spaas on paras aeg end igapäevasest sagimisest välja lülitada ja vaadata ära mõni läbi aegade suurima eelarvega filmitud Hollywoodi linateos.

Totaalseks lõõgastuseks tuleb appi nutikodu lahendus, mis võimaldab kodul ka kaugelt silma peal hoida. Tänapäevased lahendused on taskukohased ja hõlpsalt nutiseadmetest juhitavad. Kindlasti hea investeering rahulolusse.

Toredat lugemist!

Hille Tressum