Remy Martin kui Fine Champagne Cognac

Konjakite maailm võib esialgu äärmiselt keeruline tunduda, kuid kõik taandub ikka ja alati sellele põhilisele – maitsele. Konjakite maitse sõltub aga sellest, millisest veinist on jook destilleeritud ning millises vaadis ja kui kaua on naps aega veetnud. Need kaks detaili – vein ja vaat – muudavadki...

Maailma vägevamad, mõjuvõimsamad daamid juhivad riike

Mõjuvõimsad ja võimekad naised juhivad maailma. Nii võiks kõlada ideaalses maailmas ideaalne ajalehepealkiri, mis käsitleks – kahjuks – selle utopistliku maailma argipoliitikat ja ärivaldkondi. Soovimata näida šovinistlik, tuleb kinnitada, et naiste empaatilisem ja enamasti pikka vaadet omav juhtimi...

Läbimõeldud garderoob teeb kasulikuks iga millimeetri

Kauni ja korras kodu üks võtmeküsimusi on, kus hoiustada elu jooksul kogunenud asju. Kõige lihtsam lahendus on korralik funktsionaalne garderoobikapp või garderoobituba. Et see võimalikult ruttu tellitud saaks, on hea teada mõningaid lähteandmeid, nagu soovitab Liuglev Uks.

Tee õnneliku töötajani

Kõige meelsamini ja tõhusamalt töötame keskkonnas, kus oleme õnnelikud, ja seepärast pööratakse töötajate heaolule üha rohkem tähelepanu. Kas kontori muudavad heaks töökohaks uhke kohvimasin, lauatenniselaud või magamisasemed, millega meelitavad uusi töötajaid start-up- ettevõtted, või on see hoopis...

Esitluse eel ei pea enam juhtmeid vedama

Tehnika areng on muutnud kõikvõimalike esitluste ja projektitutvustuste jagamise silmatorkavalt lihtsamaks. Ettevõtjatele tähendab see nii aja kui ka raha kokkuhoidu.

Oled uue jahi jahil?

Maailma eri paigus toimub mitmeid huvitavaid veesõidukite messe, mida tasub kindlasti külastada, kui on plaanis senine veesõiduk välja vahetada.

Proovi kodule ette erinevaid välisuksi!

Missugune uus uks maja fassaadiga sobib – see küsimus võib lüüa kiilu ka kõige harmoonilisemasse pereellu. Kasulik nutirakendus toob nüüd rahu maa peale, sest annab selge pildi, kuidas kodu ühe või teise uksega välja näeb.

Dia de Muertos – mehhiklaste värviline ja põnev surnutepüha

Briti luureteenistuse staaragendi James Bondi viimane etteaste mängufilmis “Specter” kätkes enda avastseenis mehhiklaste populaarseimat püha Dia de Muertos. Festivali raames pidutsetakse tänavatel, palvetatakse, mälestatakse maisest elust lahkunuid ning kõike seda värvilisel ja üsnagi kärarikkal moel...

Apple`i uhkeimad esinduspoed

Milanos avati suvel populaarsel jalakäijate tänaval Apple Piazza Liberty purskkaev, mis on ühtlasi sissepääsuks Milano kõige uuemasse Apple’i esinduskauplusse.

Tuber magnatum - maailma hinnalisim seen

Alba trühvel on üks maailma kallimaid toiduaineid. Eelmisel aastal müüdi Grinzare Cavouri lossis toimunud oksjonil 850-grammine delikatess Tuber magnatum hinnaga 75 t. Parim pakkumine tehti Hongkongist.