Meie augustikuised külalispeatoimetajad pole seekord lihtsalt inimesed, nendeks on presidendikandidaadid. Avalikkus ootab neilt üleloomulikke võimeid. Nad peavad olema targad, ausad, usaldusväärsed, üle ilma kuulsad – ühesõnaga, superkangelased!

Nii sündis agentuuris Optimist idee tehagi neist moodsad superkangelased. Ja igast superkangelasest peab otse loomulikult olema ka nukk.

Ühel päeval nähtigi musklis ja tätoveeritud reklaamimehi lelupoes roosasid Barbiesid ja kummist Batmane piidlemas, et neilt šnitti võtta.

Nukud prinditi välja 3D-printeriga. Selleks tuli neist enne arvutis teha 3D-mudelid. Jah, meil on olemas Siim Kallase, Mart Helme, Allar Jõksi ja Marina Kaljuranna 3D-mudelid. See tähendab, et me saame neid soovi korral tulevikus panna tegema mida iganes. Vähemalt klippides. Nende pead skaneeriti 3D-skanneriga sisse ja seejärel “trükiti” nad millimeeterhaaval plastmassist välja.

Edasi asus nende kallale juba maailma kõige peenema pintsliga kunstnik, värvis nukud ära ja tegi näod pähe. Iga nukk on kordumatu ainueksemplar.

Mõni päev hiljem möllasid nukud juba stuudios, tehes oma esimese filmirolli. Superkangelaste reipaid reklaamklippe näed, kui hakkad Facebookis Eesti Ekspressi sõbraks. Tee seda kohe!