Mind emana hirmutab see, kuhu Eesti on nüüdseks jõudnud. Kas Eestis kasvav sallimatus, võimetus taluda endast erinevat, on pöördunud ka laste ja emade vastu?

Külli-Riin Tigasson

Ärieliit ajab dopingu, sponsorluse, Toomas Annuse ja „Pealtnägija“ loos ajakirjanduse kaela ... mida siis õieti?

Erik Moora

Taani mees Palle saab palju šokolaadi süüa, sest tal jagub selleks raha, tal on sotsiaalsetest garantiidest tekkiv turvatunne ja ta hoolib lähedastest-sõpradest.

Tiina Jõgeda

Parempoolsed kasutavad meediat kõige tõhusamalt, aga satuvad ise moodsa meedia lõksu.

Hans H. Luik

Nädala eest käis Prantsuse president Emmanuel Macron Lätis ja Leedus. Seal kirjutati alla ka kolme riigi – Prantsusmaa, Leedu ja Läti ühisavaldusele, mis puudutas demokraatia kaitset, võitlust väär­infokampaaniate, valimistesse sekkumise ja küberrünnakute vastu.

Erik Moora

Eelmisel nädalal kirjutasin juhtkirja, mis võnkus peagi tärkava sügistormiga ühes rütmis ehk keskmisest pisut kõrgematel sagedustel. Vastukaja sellele võnkus omakorda nagu eestlaste kõigi aegade uhkeim panus maailma insenerikunsti ajalukku – vähemalt sajameetriste aistega kiik.

Erik Moora

Ja selle nimel hakaku oravad ja sotsid ja Eesti 200 ja rohelised ja kõik need, kes seegi kord mingi uue valimisliidu või lausa erakonna kokku kavatsevad klopsida, vudinal EKREga koostööd otsima. Tallinnas.

Erik Moora

Meie majandus ja koos sellega meie elu muutub põrguks, lendab kosmosesse, variseb põrmu, õitseb ja tõuseb – kõike seda ühekorraga. Päris häid närve on vaja, et orienteeruda.

Erik Moora

Keskerakonna loos on igasuguseid salme, on tuhmimaid ja ka helgemaid. Aga nagu öeldi Eesti naljafilmis, refrääniks jäävad ikka rahastamisprobleemid.

Erik Moora

Järjest vähem jaksatakse süveneda ja kaasas olla. Sest, nagu öeldud, millegagi kaasas olla nagu väga polegi. Sest suurt midagi peale pideva konflikti polegi jäänud.

Erik Moora