Kui mu lapse koolis emadepäeva tähistatakse, algab kontsert hommikul kell 8 – et kõik emad saaksid tulla. Sest emadus on midagi töövälist, iseseisvat, ja mõeldamatu on midagi nii isiklikku nagu emadus tööpäeva pikkida.

Merilin Pärli

Lisaeelarve on vajalik vahend ootamatute probleemide lahendamiseks. Kahjuks kipub siis varakambri avatud ukse vahelt tuppa ronima kõrvalisi ideid, mida suudavad probleemiga siduda ainult professionaalsed poliitikud.

Urmas Jaagant

Ukraina sõja tagajärgedest ei päästa üksnes relvad ja julged sõnumid rahvusvahelises ajakirjanduses, vaid ka rahva toetus.

Indrek Lepik

Uued linna- ja vallajuhid on paika saamas. Niisamuti palganumbrid, mis on mõnes Eestimaa kohas teinud ajalooliselt suure hüppe. Ja tore ongi! Kui tahame võimekaid juhte, siis on sellel hind. Väärt koht vajab väärikat palka.

Merili Nikkolo

Taavi Rõivas tembutas. Jälle! Noor naine selle peale ei naernud. Seedis, mõtles ning kirjutas personaliosakonnale. Rõivas ütleb, et tema südametunnistus on puhas. Intriig missugune!

Merili Nikkolo

Ilmselt ei ole vaja selgitada, kui rasked on kõigile olnud viimased aastad, aga kestev kolmas koroonalaine on ikkagi teravalt valus. Meil on tervishoiukriis ja veel mitmeid kriise. Aga põhjust on rääkida ka empaatiakriisist.

Merili Nikkolo

Viis aastat on Eestit räsinud. Kas ja kuidas tõmbame end uuesti käima?

Erik Moora

Väga paljude tõeliselt suurte teemade puhul oleme aastakümnete kaupa põrganud sellele, et otsustajate seljanärv on igale rahva seast sündivale nurinale ülitundlik.

Erik Moora