"TENET" VALMIS EESTIS: Robert Pattinson koos dublandiga möödunud suvel Lasnamäel toimunud filmivõtetel. Foto: Andres Putting

HEAD TEED Emadepäeval jõudsid tallinlased emade juurde kiiresti, sest mõlemas linna otsas on valminud uued asfaltteed. Ometi oli nii Haabersti ümberringi kui Reidi tee ehitusega paljude roheliste ja muude aktivistide arvates midagi väga valesti. Tulemusel pole vist viga midagi?

„TENET“ Christopher Nolani uus film peaks olema selle suve esimene suurfilm, mis 17. juulist kinolevisse paisatakse, ja teisipäevaste teadete kohaselt saab juulis kinno ka Eestis! Siis saame ka meie näha, kuidas Robert Pattinson Laagna teel ringi rallib ja John David Washington Linnahallis ässi kikib!

DR GOOGLE Iga päev ilmub meedias artikleid, kus dr Google’i abiga ennast meditsiinieksperdiks lugenud asjapulgad nõuavad „ühiskonna kiiret avamist“. Ajalugu aga näitab, et kui pandeemia kuulutatakse lõppenuks ­majanduslike või poliitiliste, aga mitte meditsiiniliste ­argumentide põhjal, siis tuleb haigus tagasi.

LIIGNE OSTLEMINE Enne kui taasavatud kaubanduskeskustesse ostlema suundute, mõelge järele, kas need asjad, ilma milleta eriolukorra kuudel suurepäraselt hakkama saite, on teile ikka tegelikult vajalikud.