135 miljonit eurot üheainsa auto eest. Mõistatus: kui palju kallineb Rail Baltic? Advokaat kasutas kliendi heaks käteosavust. Üllatus: advokaadi afäär lõppes aegumisega

al-Arkaris

Belgia kaitseminister Ludivine Dedonder lendas renditud eralennukiga Eestisse, et siinset õhuruumi kaitsvaid Belgia hävitajaid uudistada. Muidugi laskis ta kalli reisi kinni maksta Belgia maksumaksjal.

Eesti Ekspress

Politsei- ja piirivalveamet keeldus aprilli keskel andmast pikaajalisi tööviisasid kahele Venemaa kodanikule, sest nad „kujutavad ohtu avalikule korrale, riigi julgeolekule, rahvusvahelistele suhetele või rahva tervisele“ .

Eesti Ekspress

Eesti panganduses laiutavad Swedbank ja SEB maksavad kodus Rootsis oma klientidele tähtajaliselt hoiuselt intressi, kuid kiire inflatsiooniga Eestis on pakkumine vastavalt 0,01 protsenti ja või isegi 0 protsenti aastas.

Sulev Vedler

Euroopa söök, Euroopa köök. Kultuuriministeeriumil umbkeelne kantsler? Kas Omniva aeglusrekord? Lastefond sai 5000 eurot. Ukraina võidab Eurovisioni. Kapitooliumis märatsenut ei lastud Eestisse

Al-Arkaris

Unustusse vajunud eurovolinik Kadri Simson on leidnud uue energia. Saates veel: Eesti diplomaadid keset sõda, Kert Kingo äpardused, riigiettevõtte ja erafirma madin LNG pärast, Macroni võit ja järgmised valimised USA-s.

Eesti Ekspress

Peaminister Kaja Kallas teatas küll paar nädalat tagasi, et sügiseks rajatakse Paldiskisse kümneid miljoneid eurosid maksev kompleks veeldatud maagaasi (LNG) Eestisse toomiseks, ent pole sugugi selge, kes mida teeb ja kuidas äri toimima hakkab.

Sulev Vedler

Moskvas Preobraženski rajoonikohtus algas eelmise nädala reedel teine vaatus kohtuprotsessis endise ministri ja miljardäri ­ Mihhail Abõzovi ning tema kaasosalise üle.

Eesti Ekspress