31. jaanuari õhtul Tallinnast Oslosse ja Peterburi lennata soovinud Nordica klientidel tuli lennujaamast tagasi koju või hotelli minna, sest rahvuslik lennukompanii tühistas niihästi kell 21.05 Oslosse väljuma pidanud lennu LO 8137 kui ka kell 21.35 Peterburi väljuma pidanud lennu LO 8325. „Ebaregulaarsuse põhjuseks olid tehnilised rikked,“ kommenteeris Nordica pressiesindaja Toomas Uibo.

„Kuna tegemist oli õhtuste lendudega kus asenduslende napib, paigutasime enamus reisijad hotellidesse ja lennutasime nad sihtkohta täna hommikul,“ lisas Uibo. „Kuna talvisel madalhooajal toimuvad meil mitmete lennukite suuremahulised hooldused, siis seekord ei piisanud ka Tallinnas baseeruvast varulennukist, et olukord ilma paari lennu tühistuseta lahendada."

Viperused tabasid ka kell 18.00 Stockholmi suunduma pidanud lendu LO 8125, mis hilines tunde, väljudes lõpuks 21.20. Stockholmist sama lennukiga tagasi Tallinna reisinud kliendid jõudsid Eestisse kell 23.52, lennuplaanis ettenähtust 3 tundi ja 3 minutit hiljem.

Toomas Uibo kinnitas, et Nordica on „reisijate ees vabandanud ja pakkunud neile vajalikku hoolitsust.“