Selgus, et Tallinna kõige odavamat keelekastet saab Männi baarist, mis asub Mustamäel Keskuse tänaval. Kahe euro eest saab seal valida nelja pooleliitrise õlle vahel. See teeb liitrihinnaks neli eurot.

Tallinna kalleimat õlut aga müüakse kohas nimega Koht. Vanalinnas Lai tänav 8 asuva gurmeeõllebaari valik sisaldab üle 800 sordi. Kõige kallim neist on Black Damnationi õlleseeria, mille üks 0,75liitrine pudel maksab 64 eurot ja 50 senti. Selle liitrihind 86 eurot ongi Tallinna baaride kõrgeim. Tumedal õllel on 13 kraadi kangust ning seda pruulitakse Belgias De Struise pruulikojas.

Tallinna kalleima õlle liitrihind on 86 eurot.

De Struise vast tuntuim õlu on Black Albert, mis ongi Black Damnationi seeria kõigi 13 hirmkalli õlle aluseks. Nende eripära seisneb selles, et tume õlu pannakse laagerduma mitmesugustesse kange alkoholi vaatidesse. 11 sorti neist on laagerdunud erinevates Šoti viski vaatides, üks rummivaadis ja üks kalvadose vaadis.

Kuna Black Albert on ise nii tuntud ja hinnatud õlu, kvaliteetsete viski-, rummi ja õunaviinavaatide hinnad turul metsikud ja pruulmeistri oskus segada kokku maitseelamust pakkuv jook imekspandav, polegi midagi imestada, miks hind pilvepiirini küünib.

Valik on teie. Kes tippõlut ei raatsi juua, saab alati Männi kohvikusse minna.