Eesti Ekspressi suvine noorteprojekt – Kõige vingem suvetöö!

Lehelaste projekt on olnud pikka aega Eesti Ekspressi suvine südameasi, et anda noortele võimalus teha suvel jõukohast tööd ja panna alus ajalehepoiste esimesele miljonile. Sel aastal on kõik teadagi teisiti ja lapsi tänavatele tihedat füüsilist kontakti looma me ei saada.

Eesti Ekspress
Peaministri 27. aprilli 2020. a korralduse nr 70 muutmine

Peaministri 27. aprilli 2020. a korralduse nr 70 „Peaministri 14. märtsi 2020. a korralduse nr 29 „Eriolukorra juhi korraldus seoses avalikuks kasutamiseks mõeldud asutustele kehtestatavate piirangutega“ muutmine“ muutmine

Woody Alleni mälestused ilmuvad Saksamaal

USA kirjastus Hachette loobus möödunud nädalal Woody Alleni elulooraamatu "Apropos of Nothing" avaldamisest, saksa kirjastus Rowohlt plaanib aga raamatu siiski 7. aprillil avaldada.

Areeni toimetus
VANA KULD: Türklaste niru elu Eestis: täna musi-musi, homme Kapo aastaraamatus

Kas türgi presidendi vaenlased on alati “terroristid”? Kas Eesti peaks seda uskuma? Taasavaldame Eesti Ekspressi loo sellest, kuidas Türgi suunas ka Eestit, et Erdogani poliitiline vastasrind Hizmet kuulutataks “terroristideks”. Eesti kuuletus. Kas tunnistame terroristideks ka kurdi rahvuslased, ked...

Hans H. Luik
Kommarid ahju! Mikser võlla! Hitler võimule?

Nädalatagune EKRE meeleavaldus Toompeal ei jõudnud õieti veel läbigi saada, kui Hitleri argument jälle letti löödi. Midagi on Eestis läinud tõesti valesti, aga natsismi ohtu siin endiselt pole.

Mikk Salu