Andreas Jääger: miks saab mehe väärtuslikkust paika panna ainult raha või „ambitsioonide“ põhjal? Kuhu jääb armastus? (44)
Inimsuhted on palju keerulisemad kui arvamused, mida kõiketeadjatest suunamudijad sotsiaalmeedias oma jälgijatele jagavad.
Inimsuhted on palju keerulisemad kui arvamused, mida kõiketeadjatest suunamudijad sotsiaalmeedias oma jälgijatele jagavad.
Karl Killing ei varja, et on psühholoogide püsiklient. Oma unistustes näeb ta end esinemas publikust pungil areenidel.
Pesaleidjast visati välja ligi 20 vabatahtlikku, kes muretsesid kasside tervise pärast. Juhatuse liikmete sõnul on etteheited neile alusetud.
Ühiskonnas tuleb palju ette suhtumist, et lapsi peaks saama riigi edasiseks kestmiseks. See arusaam on ajast ja arust ning ebareaalselt rumal.
Vähemalt 17 korda on tänavu linna lasteaiakoha puudumise pärast kohtusse kaevatud.
Loomaliigid kolivad kliima soojenedes järjest põhja poole. Kas ja millal võivad juba Lõuna-Euroopasse levinud troopilised malaariasääsed meieni jõuda?
Luise oli kolmekuune, kui laubale tekkinud sinikas reetis verevähi. Ta jõudis terve olla vaid mõned kuud, kui vähk oli tagasi.
„Kõik need asjad hirmutavad ja tuua kedagi siia maailma, teadmata, kui kaua või mis tingimustes nad siin üldse elada saavad…“ Nii mõnigi Eesti naine vanuses 25–30 ei soovi neil põhjustel järglasi saada.
Edaspidi on ürituse korraldajatel kohustus registreerida kogunemine Tallinna linnavalitsuses, kooskõlastada see politseiga, määrata platsile korrapidajad ja teha parkla sodist puhtaks.
Esmasünnitaja keskmine vanus aina kasvab. Põhjuseid, miks mitte saada esimest last, on alla 30aastastel noortel küll ja veel.
Rahvaalgatuse leht avaldas aegade jooksul enim digiallkirju kogunud algatused aprilli lõpu seisuga. Teemad, mis eestlasi käivitavad, on teie ees.
Kuigi toimunu oli niigi piisavalt ebameeldiv, siis selle üle ikka ja jälle mõtisklemine, selle läbi elamine, kaeblemine ja kahetsemine muudab asja vaid hullemaks.
„Keerulistel aegadel on kõik tulnud tänu mu naisele. Ta on mind väga palju toetanud. Armastan sind väga,“ teatas Ott Tänak mullu augustis pärast Soome ralli võitu finišis kogu maailmale.
Tippspordile on Kristjan Ilves ohverdanud seni nii ülikooliõpingud kui ka soovi saada isaks. Needki unistused on tal siiski plaanis täita.
Suhetes kehtib kirjutamata reegel: kui tunned kellegi vastu intiimset huvi, tuleb veenduda, et teine pool on asjaga entusiastlikult nõus. Samas suunas liiguvad ka Eesti seadused.
Viirushaigustesse jäänud ajateenijad saadetakse merekonteineri tüüpi soojakutega isolatsioonilinnakusse põdema.
Tallinna polütehnikumi lõpetanud kursakaaslased Richard ja Maria räägivad, et kutsekooli astub palju ka selliseid, kes ei tahagi õppida ja arvavad, et see on lihtne tee.
Mida head ja paremat pakutakse investeerimise lihaletis? Pakkumine on ootuspäraselt rikkalik ja sülje paneb suunurgast tilkuma nii mõnigi pakkumine.
Järvekülla ridaelamu ostnud Karin räägib, et halvimal juhul peavad nad abikaasaga mõtlema kodu müümisele.
Kirjanike liidu noored jagavad oma mõtteid kodanikupalgast ja täiskohaga töötamisest.
„Minu klassis räägiti kutsekoolist väga halvustavalt. Et kui sinna lähed, saab sinust eikeegi.“ 21aastased Maria ja Richard lükkavad oma kogemusega ümber kutsekooliga seotud müüdid.
Keemilisi lokke ei kanna enam mitte tädid, vaid need on popid hoopis noorte poiste seas.
Endine Kroonika peatoimetaja Krista Lensin tunnistab, et ajakirja juhtimine viis ta pahuksisse iseendaga. „Ma pole pahatahtlik inimene, mõnikord tuli loo avaldamise järel endalegi pisar silma.“ Tagasi seltskonnameediasse ta ei trügi.
Ajal, kui Eesti kirjanike liidu vanemad liikmed on tuliselt vaielnud, kas kirjanike maja seinalt peaks eemaldama küüditaja Juhan Smuuli bareljeefi, on sama liidu noortel hoopis muu südamel.
Aastaid parkimiskohta kinni hoidnud ja turistide seas lausa vaatamisväärsuseks kujunenud Zaporožets teisaldati lõpuks Lasnamäe romuparklasse. Uinuvast kaunitarist oli aastate jooksul saanud täielik romu.
Kuidas see juhtus, millal? Et toidu nautimisest koos lähedastega sai järsku toitumine. Veider sõna.
Perearst ja värske riigikogu liige Karmen Joller meenutab, et põhikoolis kadus tema koolirõõm täielikult.
„Teenime küll kahepeale hästi, aga kui tahame ka säästa, siis laste kõrvalt eriti palju raha üle ei jää,“ räägib Carmen.
„Ta oli mul nii tore ja positiivne laps. Kui saadad lapse kooli ja seal murtakse ta maha, siis midagi peab koolisüsteemis muutma! Eelkõige suhtumist lastesse,“ mõtiskleb üheksandat klassi lõpetava tüdruku ema.