29. mail suri luuletaja ja Areeni endine toimetaja Marko Mägi. Marko üks menukaimaid tükke Eesti Ekspressis oli lustakas reisilugu Küproselt. Taasavaldame 2009. aasta septembris kirjutatud reisijutu algse pealkirjaga "Fear and Loathing in Limassol"

Marko Mägi

Edela-Prantsusmaal asuv Bordeaux sobib ka karsklastele, kinnitab Heli Grauberg.

Heli Grauberg

Nicaragua puuviljadega maiustades kahtlustab Toomas Mikkor, et kohati oli kõiksuse looja LSD mõju all. Miks muidu tekitas ta näiteks iga kašupähkli kohale õunalaadse vilja, mis pehme ja kirevat värvi?

Toomas Mikkor

Kamtšatka Geisrite oruga oli nõnda. Alustasime Petropavlovskist, esmalt tiirutasime helikopteriga poolteist tundi vulkaanide vahel. Neid oli teel täpselt 28. Mõnest lendasime ka otse üle. Nägime sügavaid, püstloodis seintega ümmargusi kraatriauke, üks neist suitses. Aga mitte põhjast. Hoopis külje p...

Olev Remsu

Maailm on aeglaselt taas avanemas, kuid neile, kes veel lennujaama tõtata ei tihka, on mälestustes reisimine mõnusaks alternatiiviks. Diana Amos jagab lugejatega viit oma senist lemmikrännakut.

Diana Amos

Koroonakriisist räägitakse tihti militaarvõtmes. Vietnam on ennegi sõdu võitnud, kirjutab koroonakevade riigi põhjaprovintsides mööda saatnud Joonas Kiik.

Joonas Kiik

Ei suuda Saksamaal keegi uskuda, et lõpule jõuab kaua kestnud saaga, mida tähistatakse kolme tähega BER, sest 2011. aastal valmima pidanud Berlin-Brandenburg saab parimal juhul võtta reisijaid vastu tänavu oktoobri lõpus.

Marika Villa, Berliin

Aasta algul – siis, kui koroonaviirus paljunes veel peamiselt kuulujuttudes – käis Merili Luuk kaemas, kuidas Põhja-Korea lõunast paistab.

Merili Luuk

India on täis vaatamisväärsusi, kuid eredalt mällusööbinud elamusi tekkib ka nende vahel, kirjutab Ingvar Luhaäär.

Ingvar Luhaäär