TEEDEEHITAJA VASTUOLU: Isegi teed ei lahendaks autostumise probleemi, tõdeb Veiko Veskimäe.

Sisuliselt märkamatult, kuid tohutu kiirusega on Veiko Veskimäe (38) juhitav ehitusettevõtte Verston kasvanud mitmete suurprojektide teostajaks. Mees, kes on tegus ka mitmel teisel äririndel, selgitab oma edu tagamaid.

Matthias Kalev
Andrus Ansip Emajõe ääres

Andrus Ansipi (62) sõnul iseloomustavad praegust valitsust küünilised otsused ja sõnamurdlik käitumine. Probleeme ei lahendata, vaid vaikitakse maha. Usaldust riigi vastu see ei suurenda.

Mikk Salu
ÕPILANE JA ÕPETAJA: vanemteadur Jürgen Aosaar ja professor Veiko Uri Eesti Maaülikooli ja Tartu ülikooli ühisel katsealal.

Kuue-seitsme aasta järel võib lageraielank siduda süsinikku samavõrra, kui ta ise seda vabastab, positiivseks muutub bilanss vähem kui kümne aastaga. Need, kes metsa lageraiega uuendavad, võivad seda teades rahuliku südamega magada, lubavad Eesti Maaülikooli teadlased.

Greete Lehepuu
Gerd Kanter

Nädala pärast tippsportlase karjääri joone alla tõmbav Kanter meenutab emotsionaalset läbimurret 2005. aasta Helsingi MMil, jagab konkurentide saboteerimise nõkse ja pajatab pisipoja esimesest spordivigastusest.

Greete Lehepuu