Sisuliselt märkamatult, kuid tohutu kiirusega on Veiko Veskimäe (38) juhitav ehitusettevõtte Verston kasvanud mitmete suurprojektide teostajaks. Mees, kes on tegus ka mitmel teisel äririndel, selgitab oma edu tagamaid.

Matthias Kalev

Maaeluminister Mart Järvik (63 aastat vana, EKRE liige) oli mõni kuu tagasi ametlikult töötu ja sai abiraha 500 eurot kuus.  Ta soovib jõuliselt arendada Maaelu Edendamise Sihtasutust, mis hakkaks maid kokku ostma ning annaks laene ja tagatisi.  Riik saaks anda odavalt maad ka nn Kalevipoegadele,...

Sulev Vedler

Andrus Ansipi (62) sõnul iseloomustavad praegust valitsust küünilised otsused ja sõnamurdlik käitumine. Probleeme ei lahendata, vaid vaikitakse maha. Usaldust riigi vastu see ei suurenda.

Mikk Salu

Kuue-seitsme aasta järel võib lageraielank siduda süsinikku samavõrra, kui ta ise seda vabastab, positiivseks muutub bilanss vähem kui kümne aastaga. Need, kes metsa lageraiega uuendavad, võivad seda teades rahuliku südamega magada, lubavad Eesti Maaülikooli teadlased.

Greete Lehepuu

Nädala pärast tippsportlase karjääri joone alla tõmbav Kanter meenutab emotsionaalset läbimurret 2005. aasta Helsingi MMil, jagab konkurentide saboteerimise nõkse ja pajatab pisipoja esimesest spordivigastusest.

Greete Lehepuu