Indrek Toome karjäär on vastuoluline: ta on olnud kompartei ideoloogiasekretär ja iseseisvuva vabariigi peaminister, on harinud steppides uudismaad ja püstitanud Tallinna südamesse pilvelõhkujaid. Teda on vee peal hoidnud üks eestlaslik veendumus: olgu võim milline tahes, elu tahab elamist.

Tiina Jõgeda

Kunagine legendaarne jäägrikompanii asekomandör Jaak Mosin rääkis 2012. aastal Ekspressile, mida ta elust ja inimestest arvab ning miks kodumaalt ära kolis. Mosin suri 3. jaanuaril 2023. Tema mälestuseks taasavaldame toonase artikli.

Krister Kivi
Käbid ja kännud: Mart ja Ingo
Artikkel ilmus algselt 23. detsembril aastal 2012.

Täna toimus lavastaja ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia emeriitprofessori Ingo Normeti ärasaatmine. Avaldame uuesti Ingo ja poja Mart Normeti muljed maailma üheks parimaks kontsertbändiks peetud Muse'i kontserdilt.

Mart Normet,
Ingo Normet
Sisuturundus
Sisuturundus
Mis mured lahendab Eesti esimene üürihinna läbirääkimiste platvorm Bidrento?

Uute pikaajaliste üüripindade, olgu selleks siis üürikorter või äripind, otsinguil on igapäevaselt tuhanded, kui mitte kümned tuhanded Eestis elavad inimesed. Tegemist on üsna ajakuluka ja keerulise protsessiga nii üürileandja kui ka üürniku vaatevinklist. Enam ei pea see nii olema, sest peagi käivi...

Sisuturundus
Sisuturundus
Investeeri ja jätka maailmavallutust koos Eesti ilubrändiga

Ilmselt tänaseks teab juba enamik Eesti orgaanilise ilu lipulaeva VESTIGE VERDANT'i saavutustest rahvusvahelises ilumaailmas, kuid paljud veel ei tea, et vaid loetud nädalad on kõigil võimalik saada osa sellest globaalsest tähelennust!

Ammuoodatud võimalus Facebookis keerulisemaid tundeid ilmutada kannab koondnimetust “reaktsioonid” ning lisaks senisele pöial-püsti märgile lisandub veel kuus eneseavamisviisi.

Tiina Jõgeda