Riigikogu koristaja avastas 9. jaanuari pärastlõunal, et kolmandal korrusel asunud gloobus on hävitatud. Gloobusest oli alles vaid selle jalg, sellal kui ümmargune pall maakera ookeanide ja mandritega oli kadunud.

Valitsuse liikmed olid kogunenud jõuluõhtusöögiks pika laua taha. Laua otsas, aukohal, oli suur telekas, kust paistis peaminister Jüri Ratase kurb näolapp.

Tuppa oli kogunenud rida mehi, kõigil äraseletatud näod peas. Martin Helme teatas: „EKRE on kristlik erakond ja nii tuleb meil tutvuda Lääne tsivilisatsiooni tüvitekstiga. Kes tahab lugeda ette mõne lõigu Piiblist ja selle kohta selgitust küsida?"

Niipea kui toimetuse uksest välja sain, siis tuli võluv värvilise salliga naisterahvas, kelle suust paistis kuldhammas. Ta ütles, et ta kogub raha kõigile maailma kurtidele ja kui ma annaks talle kohe 5000 eurot, siis saaksid kõik kurdid kuuljateks.

David Pöögimets

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart teatas, et linnavalitsuse suure struktuurireformi käigus nimetatakse praegune Transpordiamet ümber Autoliikluse ametiks ja täpsustatakse selle ülesandeid.

Põhja prefektuur hoiatab ausaid kodanikke, et kõigile juba ammu tuntud hädadele ja nuhtlustele lisaks levivad Eestis ka mitut sorti võltskoomikud.

Kui 63aastane tallinlane Mart Unepuu Türile jõudis, oli tema tervitamiseks välja aetud vabatahtlike pritsumeeste puhkpilliorkester, mis esitas tervituseks kogu oma repertuaari: „Porilaste marss“, „Õllepruulija“ ja „The Ketchup Song“.

Võibolla teie jaoks on see koroonapidu. Minu ja mu klientide jaoks on see kultuurne meelelahutus.

Kõik algas sellest, kui Evangeliina Uu, keskmiselt tuntud suunamudija Pelgulinnast Mullamaa tänavalt, sõitis mööda Järvamaad ringi, et otsida uue fotošuudi jaoks ilusaid maastikke. Ühel hetkel nägi ta koletut vaatepilti.

Erakorraliselt kogunenud EKRE volikogu teatas, et reformierakondlane Andrus Ansip vastutab, et 2007 viidi Tallinnas Tõnismäelt minema pronkssõdur.

Eesti Vabariigi tulevase peaministri pressiteenistus

Ilmselt teate, et soomlaste kõige hullem joomapüha jaanipäev on keset suve. Jaanipäeval tühjenevad viinapudelid, välguvad noad ja kaob mõistus.

Ukulele Bongo

Jaak, Robin ja Kevin istusid Raekoja platsi kohvikus ja jõid õlut. „Istun Raekoja platsi kohvikus ja joon õlut. Poleks kunagi sellist asja uskunud,“ lausus Kevin. „Kuidas sul Anjaga läheb, oled juba kätte saanud?“ küsis ta Robinilt.

Valitsuse järjekordse videokoosoleku ajal oli tunda märgatavat väsimust. Martin Helme ütles välja, millest mõtlesid paljud.

Lõpuks ometi jõudis kätte see aeg, kui Kranaat annab oma veergudel sõna ka mõnele konservatiivile. Muidu on Kranaat tuntud ju selle poolest, et siin muudkui irvitatakse valitsuse ja eriti selle juhterakonna EKRE üle, mõnitatakse lihtsaid eesti inimesi, nende muresid ja rõõme.

Lembitu Valge

Sea-Mati taluhoovile sõitis väikebuss ja sealt hakkasid välja tulema inimesed. Hirmunult vaatasid inimesed laudahoonet, ise samal ajal oma kompse rinnale surudes. Saabus naeratav Sea-Mati.