Presidendikohast keeldujad räägivad suud puhtaks

Eestit on tabanud uus häda Aafrika põrgukuumuse kõrval, nimelt ei suudeta kusagilt leida väärikat inimest, kes sooviks presidendiks hakata. Uurime mõnelt inimeselt, miks nemad ära ütlesid.

Kranaadi poliitbroilerite haudeosakond
Jaanipäevaskeptik Mauri annab aru

Kogu Eesti on täis jaanipäevaseiklustest pajatavaid inimesi. Ent kõik ei tähistanud jaanipäeva. Kranaat küsib ühelt neist, mis tal viga on.

Keskerakond otsib presidendikandidaati

Trobikond mossis inimesi istus Keskerakonna kontoris. Tanel Kiik katkestas vaikuse. „Äkki ma ikka helistan uuesti Koit Toomele? Ta on 40 täis, rahva seas populaarne, esindusliku välimusega ja räägib mõistlikku juttu. Ta ei tahtnud kultuuriministriks hakata. Äkki presidendiks tahab?“ pakkus Kiik.

Mida teete oma pensionirahaga?

Teisest sambast võtavad oma raha välja paljud rikkad ja edukad Eesti inimesed. Peale riigile 20% ja kiirlaenufirmale 16% oma säästude äramaksmist jääb neile ometi kätte palju raha, mida saab kasumiga investeerida. Mida planeerivad Eesti kõige targemad pead?

Kaja Kallas keelab seksi

Jonnakalt leviva koroonaviiruse vastaseks võitluseks on peaminister Kaja Kallasel valminud uus plaan, nimelt on tal kavas keelata seksimine kui potentsiaalselt nakkusohtlik tegevus.

Kaabude tulumaksu­soodustus kaob!

Käes on Eesti tähtsaimad pühad peale jaanipäeva, nimelt on saabunud tulude deklareerimise aeg. Maksuameti alamspetsialist Elmer Puhelik tõi esile mõned olulisemad muutused, millega selle aasta tulumaksu tagasi soovija peab arvestama.

Kallase valitsuse salaprotokoll

Kranaadi häkkerid murdsid sisse Kaja Kallase nutikülmkappi ja varastasid sealt Reformierakonna ja Keskerakonna koalitsioonileppe salajase lisa. See koosneb seitsmest punktist.

Riigikogulane hävitas gloobuse

Riigikogu koristaja avastas 9. jaanuari pärastlõunal, et kolmandal korrusel asunud gloobus on hävitatud. Gloobusest oli alles vaid selle jalg, sellal kui ümmargune pall maakera ookeanide ja mandritega oli kadunud.