Idufirma maksab koertele töötajatest rohkem palka

Eesti rahvusvaheliselt tuntuima iduettevõtte, Polt Astrology kontoris puhkes skandaal, kui selgus, et ettevõtte kontorisse palgale võetud koerad Urmas, Martin ja Anti saavad oma töö eest rohkem palka kui ettevõtte töötajad.

Vaktsiinivastaste viimased sõnad

Koroonaviiruse kolmas laine on hakanud meie inimesi, esmajoones vaktsineerimata kodanikke murdma. Arstid ja õed panid kirja nende viimased sõnad.

Presidendikohast keeldujad räägivad suud puhtaks

Eestit on tabanud uus häda Aafrika põrgukuumuse kõrval, nimelt ei suudeta kusagilt leida väärikat inimest, kes sooviks presidendiks hakata. Uurime mõnelt inimeselt, miks nemad ära ütlesid.

Kranaadi poliitbroilerite haudeosakond
Jaanipäevaskeptik Mauri annab aru

Kogu Eesti on täis jaanipäevaseiklustest pajatavaid inimesi. Ent kõik ei tähistanud jaanipäeva. Kranaat küsib ühelt neist, mis tal viga on.

Tere tulemast Jürimaale!

Tallinna kõige kuumemaks vaatamisväärsuseks on kujunenud Jürimaa, inglise keeles Ratasland ehk Jüri Ratase mõtetele ja tegudele pühendatud teemapark.

KRANAADI IDEETOIMETUS
Keskerakond otsib presidendikandidaati

Trobikond mossis inimesi istus Keskerakonna kontoris. Tanel Kiik katkestas vaikuse. „Äkki ma ikka helistan uuesti Koit Toomele? Ta on 40 täis, rahva seas populaarne, esindusliku välimusega ja räägib mõistlikku juttu. Ta ei tahtnud kultuuriministriks hakata. Äkki presidendiks tahab?“ pakkus Kiik.

Mida teete oma pensionirahaga?

Teisest sambast võtavad oma raha välja paljud rikkad ja edukad Eesti inimesed. Peale riigile 20% ja kiirlaenufirmale 16% oma säästude äramaksmist jääb neile ometi kätte palju raha, mida saab kasumiga investeerida. Mida planeerivad Eesti kõige targemad pead?