JULGET OTSUST SAADAB EDU: Peaminister Kallase teade seksi keelamisest kogu riigis osutus üllatavalt populaarseks.

Jonnakalt leviva koroonaviiruse vastaseks võitluseks on peaminister Kaja Kallasel valminud uus plaan, nimelt on tal kavas keelata seksimine kui potentsiaalselt nakkusohtlik tegevus.

SUURI MÕTLEJAID TARTUST: "Sõidame Eestimaa vabaks" aktsioon.

1. Mis seal Hiinas toimub? Ja Itaalias? Kuidas nad viirusega hakkama ei saa? On ikka tainad. Õnneks Eestisse sellised asjad ei jõua.

Kallase valitsuse salaprotokoll

Kranaadi häkkerid murdsid sisse Kaja Kallase nutikülmkappi ja varastasid sealt Reformierakonna ja Keskerakonna koalitsioonileppe salajase lisa. See koosneb seitsmest punktist.

Riigikogulane hävitas gloobuse

Riigikogu koristaja avastas 9. jaanuari pärastlõunal, et kolmandal korrusel asunud gloobus on hävitatud. Gloobusest oli alles vaid selle jalg, sellal kui ümmargune pall maakera ookeanide ja mandritega oli kadunud.

EKRE loeb piiblit ja avastab Tõe

Tuppa oli kogunenud rida mehi, kõigil äraseletatud näod peas. Martin Helme teatas: „EKRE on kristlik erakond ja nii tuleb meil tutvuda Lääne tsivilisatsiooni tüvitekstiga. Kes tahab lugeda ette mõne lõigu Piiblist ja selle kohta selgitust küsida?"

Hullumaja, mis toimub!

Niipea kui toimetuse uksest välja sain, siis tuli võluv värvilise salliga naisterahvas, kelle suust paistis kuldhammas. Ta ütles, et ta kogub raha kõigile maailma kurtidele ja kui ma annaks talle kohe 5000 eurot, siis saaksid kõik kurdid kuuljateks.

David Pöögimets
HEAD MÕTTED: Autoliikluse amet on Mihhail Kõlvarti uus südameasi.

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart teatas, et linnavalitsuse suure struktuurireformi käigus nimetatakse praegune Transpordiamet ümber Autoliikluse ametiks ja täpsustatakse selle ülesandeid.

Türile jõudis suve esimene turist

Kui 63aastane tallinlane Mart Unepuu Türile jõudis, oli tema tervitamiseks välja aetud vabatahtlike pritsumeeste puhkpilliorkester, mis esitas tervituseks kogu oma repertuaari: „Porilaste marss“, „Õllepruulija“ ja „The Ketchup Song“.

EI OLE KOROONAPIDU: Tavaline pidu on.

Võibolla teie jaoks on see koroonapidu. Minu ja mu klientide jaoks on see kultuurne meelelahutus.

Viljapõld

Kõik algas sellest, kui Evangeliina Uu, keskmiselt tuntud suunamudija Pelgulinnast Mullamaa tänavalt, sõitis mööda Järvamaad ringi, et otsida uue fotošuudi jaoks ilusaid maastikke. Ühel hetkel nägi ta koletut vaatepilti.