RIIGIPEAKS! Kas sina oled juba kutse saanud?

Eestit on tabanud uus häda Aafrika põrgukuumuse kõrval, nimelt ei suudeta kusagilt leida väärikat inimest, kes sooviks presidendiks hakata. Uurime mõnelt inimeselt, miks nemad ära ütlesid.

Kranaadi poliitbroilerite haudeosakond
Jaanipäevaskeptik Mauri annab aru

Kogu Eesti on täis jaanipäevaseiklustest pajatavaid inimesi. Ent kõik ei tähistanud jaanipäeva. Kranaat küsib ühelt neist, mis tal viga on.

Tere tulemast Jürimaale!

Tallinna kõige kuumemaks vaatamisväärsuseks on kujunenud Jürimaa, inglise keeles Ratasland ehk Jüri Ratase mõtetele ja tegudele pühendatud teemapark.

KRANAADI IDEETOIMETUS
JÜRI RATAS: Väga selgelt Keskerakonna parim presidendikandidaat.

Trobikond mossis inimesi istus Keskerakonna kontoris. Tanel Kiik katkestas vaikuse. „Äkki ma ikka helistan uuesti Koit Toomele? Ta on 40 täis, rahva seas populaarne, esindusliku välimusega ja räägib mõistlikku juttu. Ta ei tahtnud kultuuriministriks hakata. Äkki presidendiks tahab?“ pakkus Kiik.

Mida teete oma pensionirahaga?

Teisest sambast võtavad oma raha välja paljud rikkad ja edukad Eesti inimesed. Peale riigile 20% ja kiirlaenufirmale 16% oma säästude äramaksmist jääb neile ometi kätte palju raha, mida saab kasumiga investeerida. Mida planeerivad Eesti kõige targemad pead?

KES ON NÄINUD? Heldurit oodatakse vaktsineerima, et ka ülejäänud Eesti vaktsineerida saaks.

Sotsiaalministeeriumi asekantsler Maris Jesse avaldas Kranaadile, miks Eestis vaktsineerimine nii aeglaselt läheb. Selgus, et põhjuseks polegi vaktsiinide vähesus või ametnike laiskus, vaid hoopis 87aastane Virumaa vanahärra Heldur.

Sinine ülikond helesinise lipsuga. Poliitklassika väikese rahvusliku varjundiga, sest sinine on ju teatavasti Eesti värv. Keskmisest heledam sinine toon on väike vigur, mida Ratas vaatajale mängib.

Peaminister Kaja Kallase riided on ajakirjandus põhjalikult läbi valgustanud, aga kuidagimoodi on läinud nii, et Jüri Ratase kehakatted on jäänud väärika tähelepanuta. Parandame nüüd selle vea.

Elmar-Felix Pariis
TARK OSTUKÄITUMINE: Kaabude hinnad pöörduvad varsti tõusule, õnneks on nendel meestel juba kaabud olemas.

Käes on Eesti tähtsaimad pühad peale jaanipäeva, nimelt on saabunud tulude deklareerimise aeg. Maksuameti alamspetsialist Elmer Puhelik tõi esile mõned olulisemad muutused, millega selle aasta tulumaksu tagasi soovija peab arvestama.

Kallase valitsuse salaprotokoll

Kranaadi häkkerid murdsid sisse Kaja Kallase nutikülmkappi ja varastasid sealt Reformierakonna ja Keskerakonna koalitsioonileppe salajase lisa. See koosneb seitsmest punktist.

Valitsus nukrutseb jõulupeol

Valitsuse liikmed olid kogunenud jõuluõhtusöögiks pika laua taha. Laua otsas, aukohal, oli suur telekas, kust paistis peaminister Jüri Ratase kurb näolapp.

Koduõpe!!!

Tubli eesti naine peab jälle koroonapäevikut.

Malviina Pudruleem
ÕIGE LINNAPEA: Edgar poleks küll lasknud Künnapul niimoodi laamendada, on Raimond Kaljulaid veendunud.

Hangude, vikatite ja põlevate tõrvikutega sotsiaaldemokraatide rongkäik liikus Tallinna linnavalitsuse poole. Kõige ees kõndis Raimond Kaljulaid, karjudes valjuhääldisse: „Peatage Vilen Künnapu!“

Eestis toimub suur maskiball

Juba üle nädala on eestlased pidanud kandma politsei trahvi hirmus maski. Lihtsad inimesed seletavad, kuidas nad vastu on pidanud.

EKRE loeb piiblit ja avastab Tõe

Tuppa oli kogunenud rida mehi, kõigil äraseletatud näod peas. Martin Helme teatas: „EKRE on kristlik erakond ja nii tuleb meil tutvuda Lääne tsivilisatsiooni tüvitekstiga. Kes tahab lugeda ette mõne lõigu Piiblist ja selle kohta selgitust küsida?"